تیم تاپ کوین 24 چند سال در زمینه خرید و فروش رمزارز تجربه دارد و حجم قابل قبولی از معاملات تاپ کوین 24 توسط مشتریان وفادار و ثابت ما انجام می شود، در صورتی قصد خرید یا فروش را دارید، ابتدا به خرید و فروش ارزهای دیجیتال به مقدار کم کنید تا از کاربری راحت آن، امنیت و حرفه ای بودن این پلتفرم مطمئن شوید.

برای ثبت نام در تاپ کوین 24 کافی است شماره همراه خود را وارد نمایید و سپس با وارد کردن تاییده پیامکی و نام خود ثبت نام میکنید.

خیر برای فروش هر گونه رمزارزی هیچ نیازی به احراز هویت نیست.

پس از ثبت سفارش فروش در صرافی آنلاین تاپ کوین 24، همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش را بررسی نموده و پس از تایید، کیف پول شما به همان مقدار فروش شارژ خواهد شد.

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و نیز حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، و سوء استفاده های احتمالی نیاز به احراز هویت در موارد محدودی برای خرید رمز ارز در صرافی تاپ کوین 24 در نظر گرفته شد.

جهت تسویه حساب کافی است شماره کارت خود را در بخش اطلاعات بانکی وارد نمایید و درخواست تسویه حساب ثبت نمایید، درخواست تسویه حساب کمتر از 4 ساعت انجام خواهد شد.

پس از ثبت سفارش خرید، همکاران ما در کمترین زمان ممکن به آدرس کیف پولی که در قسمت ثبت سفارش وارد نموده اید انتقال خواهند داد، شما می توانید وضعیت سفارش خود را در قسمت وضعیت سفارش ها ببینید

تراکنش های بیت کوین و باقی رمزارز ها برخلاف سیستم های سنتی کاملا غیر قابل برگشت می باشند. ارسال یک تراکنش به آدرس اشتباه به این معنا است که آن رمزارز برای همیشه از دست رفته است، مگر آنکه صاحب آن آدرس آدم دلسوزی باشد و پول را به شما برگرداند. حتی اگر آدرس درست را کپی کرده باشید، بعضی از بدافزارها آدرس هک را برای شما پیست می‌کنند. بدتر از آن ارسال به آدرسی است که صاحبی ندارد. در این صورت آن تراکنش از بین رفته و پول شما هیچوقت به شما باز نمی‌گردد.
بهتر است قبل از انتقال ابتدا و انتهای آدرس ولت را چک نمایید.